Meist

+

=

KONTSEPTSIOON

Arendab motoorseid oskusi

Soodustab loovat mõtlemist

Tekitab huvi STEMi (loodus- ja täppisteadus) vastu

Sobib kõigile vanuses 3+

Positiivsete emotsioonide allikas

KNOP KNOP soovis luua toote, mis on tugev nagu üks konstruktor olema peab, kuid samas pehme kui lapse kaisuloom.

Disaineritena on KNOP KNOPi meeskonna kirg ehitada, modelleerida ja välja mõelda uusi viise huvitavate vormide loomiseks. Meeskonna soov on pakkuda lapsele samasugust loomevabadust, mida pakub näiteks lihtsa savitükiga mängimine, mida aga tänapäeval lastele mõeldud ehituskomplektid enamasti ei paku. Reeglina on need nurgelised ja jäikade metall-, puit- või plastikdetailidega, seega võivad tänapäevased konstruktorid või ehituskomplektid mõjuda hoopis mängurõõmu pärssivalt ja loovust piiravalt.

Pakkumises ei ole teist samasugust tootesarja, mis annaks lastele võimaluse luua pehmeid ja orgaanilisi kujundeid, mis säilitavad samas ehitatava konstruktsiooni terviklikkuse. KNOP KNOPi pehmest vildist konstruktorid arendavad lapse inseneri- ja disainioskusi, käelist tegevust ja ruumilist mõtlemist.

MATERJALID
& VÄRVID

Meeldivat disain silmas pidades valisime kvaliteetsed materjalid ja rahustavad värvipaletid, et tagada lapsele rahustav ja esteetiliselt nauditav mängukogemus. Hüpoallergeensete, pehmete ja pestavate vildist osadega KNOP KNOP on kaasaegne kaubamärk, mis ei ohverda funktsionaalsuse nimel disaini, vaid kombineerib mõlemi tugevused.

PROPORTSIOONID
& SUURUSED

Läbi mitme katse-eksituse meetodi on KNOP KNOPi meeskond jõudnud lahenduseni, kus mängimiseks mõeldud konstruktorjupid on just kõige optimaalsema suuruse ja kujuga. Erineva pikkuse ja laiusega detailide ning eritellimusel valmistatud spetsiaalsete trukkidega ehituskomplektid pakuvad lapsele vabaduse meisterdada sadu erinevaid mänguasju. Kõik KNOP KNOPi konstruktorite jupid on omavahel ühilduvad.

LÕPUTUD
VÕIMALUSED

Kasvades kujunevad meil kõigil välja valdkonnad, mille vastu huvi tunneme ning KNOP KNOP seisab selle eest, et ka mängides säilikse see individuaalne vabadus. Kuigi KNOP KNOPi mänguasjad jagunevad kolme kategooriasse – loomad, vidinad ja liikurid –, julgustame alati unistama suurelt ja vaatama, mida on võimalik luua lisaks ja väljaspool neid kategooriaid!

Iga komplektiga on kaasas juhised mitme erineva konstruktsiooni tegemiseks, aga kuna kõik KNOP KNOPi konstruktorite jupid on omavahel ühilduvad, siis – mida rohkem komplekte, seda rohkem võimalusi!
Shopping Cart