Tellimine ja tarne

Tellimine

  1. Vali sobiv toode/tooted, kogus ja lisa see/need ostukorvi.
  2. Seejärel suunatakse Sind automaatselt ostu vormistama. Ostu sooritamiseks vali sobiv tarneviis ja klõpsa “Mine maksma”.
    Tagasi poodi siirdumiseks klõpsa üleval menüüs „Tooted“. 
  3. Täida leheküljel “Kassa” vajalikud andmeväljad, kontrolli üle või muuda oma tarnevalikud ning vali makseviis.
  4. Kui Sul on sooduskupong või Knopknop.ee e-kinkekaart, siis sisesta kood ja/või kinkekaardi number leheküljel „Kassa“ vastavasse lahtrisse ja klõpsa „Kasuta kupongi“/“Kasuta kinkekaarti“.
  5. Loe ja nõustu Knopknop.ee e-poe privaatsus– ja müügitingimustega ning soorita ost klõpsates “Esita tellimus”.

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Turvaline maksmine

Leheküljel “Kassa” kuvatakse kauba ja saatmiskulude summa, mille saad tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:
Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Revolut;
Kaardimaksed: Visa/Mastercard deebet- ja krediitkaardid;
Elektronraha: PaySera;
Arve alusel: enne tellimuse esitamist palume ühendust võtta e-posti aadressil pood@knopknop.ee, seejärel koostame ja saadame ostjale arve, mille saab tasuda pangas tavapärase pangaülekandena.

Tasumine toimub väljaspool Knopknop.ee e-poodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja deebet- või krediitkaardiga tasumisel Paysera turvalises keskkonnas. Knopknop.ee e-poel puudub ligipääs Sinu panga ja deebet- või krediitkaardi andmetele. Knopknop.ee e-pood on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja PaySera-le.

Tarne

Kõikide tellimuste puhul, mille ostusumma ületab €49.- ja mis mahuvad pakiautomaati on transport Eesti Vabariigi piires TASUTA!

Meie klienditugi on kättesaadav E-R 10.00-17.00 e-posti aadressil pood@knopknop.ee.

Kauba kättesaamiseks saad valida endale sobivaima pakiautomaadi Omniva (Eesti Post) või Itella Smartpost pakiautomaatide võrgustikest.

Veebipoest ostetud kaup komplekteeritakse üldjuhul / kaup antakse kauba vedajale üle 1-2 tööpäeva, erandkorras (nt tulenevalt tellimuste suurest arvust) 2-4 tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist ja tooted jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-6 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Veebipoe tellimused komplekteeritakse / kaup antakse kauba vedajale üle tööpäevadel, st vahemikus esmaspäev – reede.

Alla €49.- tellimuste saatmiskulud kannab ostja, saatmiskulude hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitame Sind sellest esimesel võimalusel ning tagastame tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kaupu saadetakse Eesti Vabariigi piires.

Loe täpsemalt meie müügitingimustest.

Keskkonnasõbralik pakendite taaskasutamine

Võimaluse korral kasutame alati oma tellimuste täitmisel ja pakkide saatmisel papist pakendeid, mis lähevad teise ringi kasutusse. Juhul, kui tellimuse pakendamiseks on kasutatud mullikilet või kilesisuga ümbrikku, siis on see arvatavasti juba taaskasutusringil ning on saabunud Knopknop.ee e-poe pakkimisalale kas varustajate poolt kaupa kauplustesse saates või kellegi hea inimese panustamisel. 

Me panustame, sest usume, et taaskasutades suudame anda märgatava panuse mittelagunevate pakendite tootmise vähendamisse.

Shopping Cart